Nasze czasopismo:

 
Publikacje:

foldery do pobrania

 
Anna Paluch
Ogólne zasady postępowania z dzieckiem o opóźnionym rozwoju mowy lub afatycznym (o zaburzonym rozwoju mowy i języka). Wskazówki dla rodziców.
Elżbieta Drewniak-Wołosz, Anna Paluch
Sytuacja dzieci afatycznych w polskim systemie oświaty.
Elżbieta Kawa
Rola trzeciego migdała w zaburzeniach mowy.
Grażyna Wiśniewska
Trudno być dyspraktykiem…
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

lewo

Konferencje i szkolenia

góra

2017.04.01. - KRAKÓW - Konferencja JĘZYK NARZĘDZIEM PRACY LOGOPEDY

Zarząd Małopolskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów pragnie zaprosić logopedów, psychologów i pedagogów na konferencję p.t.: „Język- narzędziem pracy logopedy", która odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. w Krakowie w nowej auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Ingardena 4, w godz.10.00-15.00

 
 
2017.03.03. TORUŃ - II Kongres Logopedyczny: NARZĘDZIA DIAGNOSTYCZNE W LOGOPEDII

Zarząd Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Związku Logopedów oraz Wydział Filologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszają do Torunia na II Kongres Logopedyczny „Narzędzia diagnostyczne w logopedii", zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, który (...)

 

 
 
2017.04.08. WARSZAWA - VI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna

Forum Logopedy zaprasza na VI Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną organizowaną pod patronatem merytorycznym Polskiego Związku Logopedów w Warszawie na temat: "Wieloaspektowość w logopedii - wyzwania XXI wieku".

 
 
2017.03.25-26. TORUŃ - szkolenie: Kinesiotaping w logopedii

Zarząd Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PZL zaprasza
na dwudniowe szkolenie "Kinesiotaping w logopedii".

 

 
 
2017.02.25. POZNAŃ - wykłady szkoleniowe: PRAKTYCZNE ASPEKTY POMOCY LOGOPEDYCZNEJ

W ramach popularyzacji pracy Polskiego Związku Logopedów Wielkopolski Oddział PZL zaprasza osoby niezrzeszone do udziału w wykładach szkoleniowych na temat: „PRAKTYCZNE ASPEKTY POMOCY LOGOPEDYCZNEJ"

 
 
2017.05.27-28. TORUŃ - warsztaty: NIEDOKSZTAŁCENIE MOWY O TYPIE AFAZJI. DIAGNOZA I TERAPIA

Zarząd Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PZL zaprasza wszystkich członków na warsztaty „NIEDOKSZTAŁCENIE MOWY O TYPIE AFAZJI. DIAGNOZA I TERAPIA”

 
 
2017.01.18. WARSZAWA - ogólnopolska debata nt.: "Nowy model systemu poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego i standardy funkcjonowania poradni psychologiczno-pedagogicznych"

18 stycznia 2017 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyła się zorganizowana przez ORE debata skierowana do pracowników poradni, placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek pedagogicznych, szkół, placówek, kuratoriów oświaty, uczelni, jednostek samorządu terytorialnego i inni przedstawicieli instytucji zainteresowanych tą problematyką.

 
 
2016.12.03. KIELCE - I Kieleckie Spotkania z Edukacją

Zapraszamy do udziału w szkoleniach dla nauczycieli, logopedów i neurologopedów, które odbędą się 3 grudnia 2016 r. w Kielcach w ramach „Spotkań z Edukacją".

 
 
2016.10.28. TORUŃ - szkolenie: Rola oddechu, prawidłowej emisji głosu i operowania prozodycznymi elementami wypowiedzi w terapii jąkania

Polski Związek Logopedów Oddział Kujawsko-Pomorski zaprasza na szkolenie, które poprowadzi Karina Szafrańska, doktor nauk humanistycznych, Kierownik Zakładu Logopedii w Pedagogium Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

 

 
 
2016.10.27. TORUŃ - konferencja: KOMUNIKACJA PODSTAWĄ EDUKACJI

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Jąkania obchodzonego w październiku - miesiącu komunikacji alternatywnej i wspomagającej zapraszamy do Torunia na konferencję (...)

 
 
WARSZAWA, ŁÓDŹ, POZNAŃ - szkolenia dot. diagnostyki uszkodzonego mózgu pacjenta prowadzone przez p. Z. Twardochleb

Diagnoza neurologopedyczna uszkodzonego mózgu pacjenta w zespołach genetycznych oraz pozostałych uszkodzeniach mózgu na bazie neuroobrazowania oraz badań funkcji kory mózgowej. Patofizjologia mózgu. Metody diagnostyczne pacjentów po wypadkach komunikacyjnych w urazach czaszkowo-mózgowych. Uszkodzenia komunikacyjne czaszkowo-mózgowe - diagnoza logopedyczna przy wsparciu neuroobrazowania. Wybrane studia przypadków.

 
 
2016.10.07. konferencja MEN-ORE: „Efektywna edukacja włączająca” - transmisja on-line

7 października 2016 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbędzie się międzynarodowa konferencja: Efektywna edukacja włączająca z udziałem ekspertów Europejskiej Agencji ds. Specjalnych Potrzeb i Edukacji Włączającej.

 

 
 
Zobacz archiwum artykułów

dół

Szukaj placówki:
Dla pacjentów:
Internetowa poradnia:

Najczęściej zadawane pytania

 
3,5 latek mało mówi
Czy szukać już pomocy - brak postępów u dziecka 21 mies.
Wstydliwy problem
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
Poleć znajomemu:
 
 

Przepisz kod z obrazka:

captcha
 

prawo

 
Strony internetowe Łódź www.mimo.pl
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt