Kategorie:
Nasze czasopismo:

 
Publikacje:

WARTO PRZECZYTAĆ

 
foldery do pobrania
Jacek Witczak
Jąkający są jak rodzina.
administrator
Materiały na temat jąkania i giełkotu.
Krzysztof Szamburski
Jąkanie, przyczyna czy skutek zaburzeń emocjonalnych - konsekwencje dla terapii.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Zarząd Główny PZL

Przewodnicząca PZL:

Ewa Małachowska - oddział kujawsko-pomorski
tel.: 512-159-913

e-mail: zg.przew.pzl@logopeda.org.pl lub e.malachowska@logopeda.org.pl

 

wiceprzewodnicząca PZL:

Milena Stasiak - oddział wielkopolski
tel.: 512-159-912
e-mail: pzl.wielkopolska@gmail.com lub m.stasiak@logopeda.org.pl

 

wiceprzewodnicząca PZL:

Agnieszka Jeżewska - oddział kujawsko-pomorski
e-mail: a.jezewska@logopeda.org.pl

 

sekretarz ZG PZL, administrator portalu:

Joanna Grabowska-Okraska - oddział kujawsko-pomorski
tel.: 606-133-013
e-mail: administrator@logopeda.org.pl
lub j.grabowska@logopeda.org.pl

 

skarbnik ZG PZL:

Lidia Kulpińska - oddział wielkopolski
e-mail: zg.skarbnik@logopeda.org.pl lub l.kulpinska@logopeda.org.pl

 

pozostali członkowie ZG PZL:

  • Barbara Gorgoń - oddział małopolski
    e-mail: b.gorgon@logopeda.org.pl
  • Joanna Klekowska - oddział dolnośląski
    e-mail: j.klekowska@logopeda.org.pl
  • Marzena Nguyen - oddział śląski
    e-mail: m.nguyen@logopeda.org.pl
  • Magdalena Piotrowska - oddział lubuski
    e-mail: m.piotrowska@logopeda.org.pl
  • Wanda Poświatowska - oddział łódzki
    e-mail: w.poswiatowska@logopeda.org.pl
  • Krzysztof Szamburski- oddział mazowiecki
    e-mail: k.szamburski@logopeda.org.pl

 

adres siedziby:
Zarząd Główny PZL
ul. Raszyńska 8/10
02-026 Warszawa

NIP: 712-25-21-399

REGON: 431 198 505

nr konta bankowego:
Bank Pekao SA - 58 1240 6524 1111 0010 2451 6922

 
Szukaj placówki:
Dla pacjentów:
Internetowa poradnia:

Najczęściej zadawane pytania

 
3,5 latek mało mówi
Czy szukać już pomocy - brak postępów u dziecka 21 mies.
Wstydliwy problem
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
Poleć znajomemu:
 
 

Przepisz kod z obrazka:

captcha
 
 
Strony internetowe Łódź www.mimo.pl
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt