Kategorie:
Publikacje:

foldery do pobrania

 
Piotr Jaworski
Dezynfekcja i sterylizacja pomocy logopedycznych.
dr Ewa Kaptur
Logopedo, dbaj o swój głos!
Elżbieta Kawa
Rola trzeciego migdała w zaburzeniach mowy.
Zofia Rogalińska
Komunikowanie się dzieci upośledzonych.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Dolnośląski

Dolnośląski Oddział
Polskiego Związku Logopedów


ul. Głogowska 30
53-621 Wrocław

e-mail: odpzlwroclaw@gazeta.pl

tel. kontaktowy: 661-853-483

nr konta:
Bank Pekao SA
60 1240 6524 1111 0010 2554 9354


Zarząd Oddziału:

Hanna Mianowska - przewodnicząca
e-mail: h.mianowska@logopeda.org.pl

Milena Drzewiecka
- sekretarz
, administrator oddziału
e-mail: m.drzewiecka@logopeda.org.pl

Elżbieta Jaworska-Pindras - skarbnik,

członek Komisji PZL ds. Kształcenia, Statusu i Etyki Zawodowej
e-mail: e.jaworska@logopeda.org.pl


Joanna Klekowska - członek zarządu,
członek Komisji PZL ds. Certyfikatów
e-mail: j.klekowska@logopeda.org.pl, tel. 693-831-961

Ewa Latocha - członek zarządu,
członek Komisji PZL ds. Zdrowia
e-mail: e.latocha@logopeda.org.pl


Komisja Rewizyjna Oddziału:

Bożena Ćmich
e-mail: b.cmich@logopeda.org.pl

Maria Gajdemska
e-mail: m.gajdemska@logopeda.org.pl


Członkowie Oddziału Dolnośląskiego PZL

 
Reklama:

22 września 2017 r.
piątek


265 dzień roku


cytat dnia:
Co dla jednych jest podłogą,
dla drugich jest sufitem.
"
Zofia Nałkowska

nietypowe święta:
*Światowy Dzień Nosorożca
**Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem
Prośby o Podwyżkę Płacy
***Światowy Dzień bez Samochodu
 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt